Yhteystiedot

KANSAINVÄLISYYS ASIANTUNTIJATIIMI

Koordinoiva tiimimestari, kansainvälisyystiimi
Ami Toikka
ami.toikka@edu.hel.fi, +358 40 5216342

KAMPUS 1 Kansainvälinen asiantuntija: 
ota yhteyttä: ami.toikka@edu.hel.fi, +358 40 5216342

KAMPUS 2 Kansainvälinen asiantuntija:
Susanna Korpinen-Back 
susanna.korpinen-back@edu.hel.fi, +358 40 334 5755

KAMPUS 3 Kansainvälinen asiantuntija:
Taina Rahkola 
taina.rahkola@edu.hel.fi, +358 40 336 2292


KAMPUS 4 Kansainvälinen asiantuntija: 
Riikka Kastu
riikka.kastu@edu.hel.fi, +358 40 136 5752


 

KAMPUS 5 Kansainvälinen asiantuntija: 
Matti Remsu 
matti.remsu@edu.hel.fi, +358 40 334 9112

KV-hankehallinto – KASKO, pedagoginen asiantuntija, kansainväliset asiat: 
Eerika Kantonen 
eerika.kantonen@edu.hel.fi, +358 403347859