Yhteystiedot

KANSAINVÄLISYYSTIIMI

Koordinoiva tiimimestari, kansainvälisyystiimi
Ami Toikka
ami.toikka@edu.hel.fi, +358 40 5216342


KAMPUS 1
Kansainvälinen asiantuntija: 
Tanja-Mari Nissinen
tanja-mari.nissinen@edu.hel.fi, +358 40 505 12 07

KAMPUS 2
Kansainvälinen asiantuntija:
Susanna Korpinen-Back 
susanna.korpinen-back@edu.hel.fi, +358 40 334 5755

KAMPUS 3
Kansainvälinen asiantuntija:

Yhteys koordinoivaan tiimimestariin:
Ami Toikka
ami.toikka@edu.hel.fi, +358 40 5216342


KAMPUS 4
Kansainvälinen asiantuntija: 
Riikka Kastu
riikka.kastu@edu.hel.fi, +358 40 136 5752


 

KAMPUS 5 
Kansainvälinen asiantuntija: 
Matti Remsu 
matti.remsu@edu.hel.fi, +358 40 334 9112

KV-hankehallinto – KASKO, pedagoginen asiantuntija,
kansainväliset asiat: 
Eerika Kantonen 
eerika.kantonen@edu.hel.fi, +358 403347859